شرایط استفاده از خدمات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات این وب‌سایت به دقت مطالعه فرمایید.
دسترسی و استفاده شما از این وب‌سایت مشروط به پذیرش این قوانین است و شما با استفاده و یا دسترسی به این وب‌سایت بدون هیچ‌گونه محدودیت و شرطی این قوانین را پذیرفته‌اید.

این وب‌سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود، درصورت هرگونه سوءاستفاده از خدمات این وب‌سایت، مسولیت و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر خواهد بود.
این وب‌سایت هیج‌گونه مسولیتی نسبت به محتوای تولید شده توسط کاربران قبول نمی‌کند و این مسولیت بر عهده کاربر خواهد بود.
خدمات ارایه شده توسط "ارایه دهندگان خدمات میزبانی وب" می‌بایست تضمین شوند و این وب‌سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال اینگونه خدمات نمی‌پذیرد.
مدیران این وب‌سایت می‌توانند در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر، حساب کاربری وی را در صورت لزوم بدون اطلاع قبلی مسدود سازند.
هزینه خدمات ارایه شده توسط "ارایه دهندگان خدمات میزبانی وب" در وب‌سایت می‌بایست مشابه هزینه‌های ثبت شده در وب‌سایت اصلیشان باشند، در صورت مشاهده اختلاف قیمت به منظور جذب مشتری و عدم ارایه خدمات با قیمت مدرج در وب‌سایت، این مورد بر خلاف قوانین بوده و منجر به بسته شدن حساب کاربری کاربر خواهد شد.
مدیران این وب‌سایت می‌توانند با بروز کردن قوانین استفاده از خدمات وب‌سایت، در هر زمان این "قوانین" را مورد تجدید نظر قرار دهند. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید؛ بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوید.


بازگشت به صفحه نخست
ارایه دهنده خدمات میزبانی وب هستید؟ صفحه خود را بسازید و خدماتتون رو معرفی کنید
ثبت نام کاربران